چگونه از کاشت گل نسترن پول در بیاریم؟

by گلپر in سپتامبر 22, 2019

چگونه از کاشت گل نسترن پول در بیاریم؟ ( کشاورزی گل نسترن )

خیلی از فعالیت های امروزه فعالیت های بروز شده قدیم هستند که در قالب های مدل جدید توانسته اند در فرم جدید پولسازی را برای ما خلق کنند شما میتوانید با داشتن مهارت های اولیه گل نسترن بکارید و عرق گا نسترن بفروشید و پول دربیارید فروش عرق گل نسترن سود خوبی دارد.

برای ورود به کار گل نسترن و عرق گل نسترن چی لازم داریم؟

برای ورود به کار گل نسترن که در نهایت به فروش عرق گل نسترن برسد شما نیاز دارید که حداقل 2 هزار متر زمین داشته باشید و 20 میلیون تومان سرمایه اولیه و حداقل 30 میلیون تومان هم برای کود و سم و دستمزد کارگرها سرمایه در گردش می خواهد.

در کدام استان بیشتر گل نسترن کاشته میشود؟

گل نسترن خیلی خیلی در سرما مقاوم هست و واقعا تو آب و هوای سرد دوام داره و الان در حال حاظر در استان فارس خیلی گل نسترن کاشته میشود. در استان های دیگه کشور هم می شود گل نسترن کاشت. در استان های گلستان که رطوبت بالاتر هم دارد می شود کاشت باید البته کارشناس کشاورزی زمین شما را برای گل نسترن تایید کند.

چگونه از کاشت گل نسترن پول در بیاریم؟

چگونه از کاشت گل نسترن پول در بیاریم؟

قیمت نهال نسترن چند تومان است؟

نهال فروشی های معتبری که نهال نسترن را به فروش می رسانند از هشت هزار تومان تا بیست و پنج هزار تومان قیمتی است که می فروشند.

قیمت میوه گل نسترن چند تومان است؟

قیمت میوه گل نسترن امسال در بازار حدود هشت هزار تومان تا ده هزار تومان هست که لستگی به خریدار دارد خریدار عمده این میوه کارگاه ها و کارخانه های عرقگیری هستند. البته عطاری ها هم میوه گل نسترن را خریداری می کنند تا به مشتریان خود بفروشند.

قیمت گل نسترن چند تومان است؟

قیمت گل نسترن امسال در قیمتی که در بازار وجود دارد سی هزار تا چهل هزار تومان متغییر است.

آیا میتوان گل نسترن را بین دیگر درختان کاشت؟

به دلیل اینکه گل نسترن حجو بوته ی زیادی دارد و کلا حالت باغبانیش فرق دارد بهتر است این کار را انجام ندهید.

گل نسترن در چه زمین هایی بهتر رشد می کند؟

گل نسترن بخاطر طبیعتی که دارد در نواحی مرطوب گرم سیری و سردسیری رشد می کند همچنین اگر خاک رسی و شنی باشه بهتر هست ( کارشناس خاک می تواند زمین شما را با آزمایش بیشتر بررسی کند ) در این مورد حتما زمین را به آزمایشگاه خاک معرفی کنید.

زمان کاشت گل نسترن چه فصلی است؟

زمان کاشت گل نسترن در فصل اول سال بهار است البته اگر آب و هوای شما با دیگر نقاط ایران فرق کند می شود در پاییز هم کاشت در هر صورت شما بعد از کاشت این را در نظر بگیرید که بعد از سال سوم نتیجه بهتری از برداشت گل خواهید داشت.

دوره باردهی گل نسترن به چه صورت است؟

گل نسترن تا 5 سال باردهی دارد و تا پنج سال میشه گل نسترن را برداشت کرد. و برداشتش در طول چهار ماه چند بار انجام می شود. شما از سال دوم به بعد فروش خوببی خواهید داشت.

زمان آبیاری گل نسترن چه زمان هایی است؟

زمان آبیاری بسته به موقعیت آب و هوایی منطقه ای که گل نسترن را کاشته اید دارد ولی حدودا هفتگی و هر دو هفته یکبار انجام می گیرد. میزان آبیاری بر این اساس هست که وقتی زمین کاملا خشک شد مجددا آبیاری می کنند این آبیاری به جنش زمین خیلی بستگی دارد.

میزان تولید گل نسترن به چه صورت است؟

در مورد تولید گل نسترن باید عوامل کنار تولید را در نظر گرفت نگهداری و رشد زمین و کیفیت کار شما بر روی زمین و گل های نسترن مهم است ولی با توجه به همه این فاکتورها در چه منطقه ای هم گل نسترن کاشته باشید مهم است با احتساب این موارد بیش از 3 تن در هر هکتار در متوسط هکتار کشوری است و اینکه میوه گل نسترن هم در هر هکتار هشت الی ده تن است.

درآمد مزرعه گل نسترن چقدر است؟

اگر شما در مزرعه 2هزار متری که دارید به صورت اصولی علمی و دقیق کار کنید می توانید در سال تا 270 میلیون تومان فروش داشته باشد که در این حالت حالت تا 200 میلیون تومان می تواند سود خالص شما باشد. ( هزینه ی زیادی را باید به کارگر جهت جمع آوری محصول پرداخت کنید )

تولید گل نسترن به چه مجوزی نیاز دارد؟

برای تولید گل نسترن نیاز به مجوز خاصی نیست ولی اگر در مواردی مشاهده کردید کسی کارشکنی در کار شما دارد می توانید با ستاد رفع موانع تولید ارتباط برقرار کنید.

گل نسترن ها را چه کسی از ما می خرد؟

توجه کنید که گل نسترن بخاطر خواص فراوانی که دارد و تولید عرق گل نسترنی که دارد میتواند منبع اصلی خریداران شما کارگاه های عرقیجات باشد.

چطور می توان گل نسترن را صادر کرد؟

اگر پشتکار و بازاریابی بلد باشید می توانید برای گل نسترن های خودتان از کشورهای اروپایی، کانادا و دیگر کشورها صادرات داشته باشید مراحل صادرات گل نسترن شما نیاز به مجوزهای مربوطه است که باید آنها را اخذ کنید. توجه کنید ما میتوانیم در این مراحل به شما مشاوره دهیم می توانید با ما تماس بگیرید.

Leave a Reply